Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 9 Закона Украины "О лицензировании определенных видов хозяйственной деятельности" относительно лицензирования деятельности в сфере интеллектуальной собственности

Заключение к проекту закона Украины от 21.10.2011 № 9331
Дата рассмотрения: 15.11.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва на засіданні 15 листопада 2011 року розглянув проект Закону України про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" щодо ліцензування діяльності у сфері інтелектуальної власності (реєстр. N 9331), поданий Кабінетом Міністрів України.

Метою зазначеного законопроекту є усунення недоліків та неточностей при застосуванні законодавства України у таких сферах як інтелектуальна власність та ліцензування певних видів господарської діяльності шляхом приведення їх у відповідність між собою.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 15.11.2011 року до законопроекту визначило, за результатами розгляду у першому читанні законопроект відповідно до вимог ст. 116 Регламенту Верховної Ради України має бути повернутий на доопрацювання з наступним врахуванням висловлених зауважень та пропозицій (додається).

Розглянувши та обговоривши законопроект, члени Комітету зазначили, що його прийняття буде сприяти виконанню вимог законодавства України щодо ліцензування певних видів господарської діяльності відповідно до діючих правових положень у сфері інтелектуальної власності без навантаження суб'єктів господарювання додатковими зобов'язаннями по отриманню ліцензії, об'єкт якого на сьогодні є невизначеним.

Опрос