Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2011 год" (относительно судебного сбора и других вопросов)

Заключение к проекту закона Украины от 17.10.2011 № 9296
Дата рассмотрения: 21.10.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо судового збору та інших питань)

У законопроекті пропонується збільшити на 278450,1 тис. грн. доходну частину Державного бюджету України за рахунок надходжень від судового збору, який має зараховуватися до спеціального фонду держбюджету у зв'язку з набранням чинності Закону України "Про судовий збір" з 1 листопада 2011 р., та податку на додану вартість з ввезених на територію України товарів.

Згідно з Пояснювальною запискою до законопроекту додаткові надходження до Державного бюджету пропонується спрямувати на оплату праці суддів та працівників судів, безпосереднє здійснення правосуддя (придбання марок, конвертів, паперу, оплата поштових витрат, погашення заборгованості з виплати вихідної допомоги суддям при виході у відставку та виплати щомісячного грошового утримання, погашення кредиторської заборгованості з капітальних видатків за попередні роки, придбання комп'ютерної та оргтехніки, забезпечення голів апеляційних судів урядових зв'язком, забезпечення судів належними приміщеннями тощо) та збільшення бюджетних призначень Міністерству охорони здоров'я за бюджетною програмою "Лікування громадян України за кордоном". Крім того, пропонується зменшити на 250 тис. грн. видатки за бюджетною програмою "здійснення повноважень постійним представником Президента України в Автономній Республіці Крим" (код 0303010) та спрямувати їх на фінансування видатків за бюджетною програмою "здійснення виконавчої влади у місті Севастополі" (код 7971010).

Опрос