Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно усиления ответственности за нарушение порядка установления и использования специальных световых или звуковых сигнальных устройств

Заключение к проекту закона Украины от 14.10.2011 № 9293
Дата рассмотрения: 09.11.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народними депутатами України Писаренком В. В., Пилипенком В. П. проект Закону України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв" (реєстр. N 9293).

Зазначений законопроект, як зазначають його автори, розроблений з метою збільшення міри впливу на осіб, що вчинили адміністративне правопорушення, передбачене статтею 1225 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв), для виховання в них поваги до законодавчих норм, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самими правопорушниками, так і іншими особами. У зв'язку з цим передбачається збільшити розмір штрафу за адміністративне правопорушення передбачене цією статтею у п'ятдесят разів.

Крім того, пропонується встановити обов'язковість конфіскації незаконно встановлених спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв та наділити працівників Державної автомобільної інспекції правом забороняти експлуатацію транспортного засобу до демонтажу спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв після тимчасового затримання.

Проаналізувавши законопроект, Комітет вважає за можливе рекомендувати Верховній Раді України прийняти його у першому читанні за основу.

Опрос