Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно регистрации места проживания и места пребывания физических лиц в Украине

Заключение к проекту закона Украины от 13.10.2011 № 9289
Дата рассмотрения: 16.11.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на своєму засіданні 16 листопада 2011 року розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні (реєстр. N 9289 від 13.10.2011 року), поданий народним депутатом України Олійником В. М.

Даним законопроектом передбачається внесення змін до законів України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" та "Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей". Метою запропонованих змін є вдосконалення процедури реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні. Зокрема, передбачено можливість реєстрації місця проживання чи перебування бездомних осіб та безпритульних дітей за адресою відповідного спеціалізованого закладу чи установи. З метою захисту житлових прав фізичних осіб пропонується доповнити перелік документів, що подаються фізичними особами для реєстрації місця проживання.

Законопроектом також передбачено визначення повноваження органів реєстрації та запровадження ведення баз даних реєстраційного обліку місця проживання та перебування фізичних осіб в Україні із застосуванням засобів державної інформаційної системи.

Кабінет Міністрів України підтримує прийняття даного законопроекту за умови врахування зауважень, викладених у його висновку від 09.11.2011 року.

Опрос