Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно предельного возраста пребывания на государственной, дипломатической службе и службе в органах местного самоуправления

Заключение к проекту закона Украины от 06.10.2011 № 9266
Дата рассмотрения: 12.10.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

На виконання доручення Голови Верховної Ради України В. Литвина Комітет розглянув на своєму засіданні 12 жовтня 2011 р. проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо граничного віку перебування на державній, дипломатичній службі та службі в органах місцевого самоврядування (реєстр. N 9266 від 06.10.2011), поданий народними депутатами України А. Горбатюком, С. Гордієнком, О. Боднар, Ю. Ключковським, яким пропонується встановити граничний вік перебування на службі певним категоріям працюючих громадян на рівні 65 років.

Даний законопроект внесений з метою врегулювання питання стосовно граничного терміну перебування на відповідній службі окремих категорій працюючих громадян в період до прийняття нового законодавства про державну службу та службу в органах місцевого самоврядування.

За твердженням суб'єктів законодавчої ініціативи законопроект не потребуватиме додаткових витрат з державного та місцевих бюджетів у разі його реалізації, з чим погоджується Комітет.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України підтримує дану законодавчу ініціативу і вважає, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу, а також висловлює позицію про доцільність в подальшому при опрацюванні відповідного законодавства взагалі відмовитися від встановлення вікових обмежень щодо правового статусу працівників, на яких пропонується поширити дію закону у разі його прийняття.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку підтримує зазначену законодавчу пропозицію.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос