Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Таможенном тарифе Украины" (относительно повышения ставки ввозной пошлины на поливинилхлорид, не смешанный с другими веществами)

Заключение к проекту закона Украины от 04.10.2011 № 9241
Дата рассмотрения: 17.10.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо підвищення ставки ввізного мита на полівінілхлорид, не змішаний з іншими речовинами)" (реєстр. N 9241 від 04.10.2011)

Законопроект передбачає внесення до Митного тарифу, затвердженого Законом України від 5 квітня 2001 р. N 2371-III "Про Митний тариф України", змін, спрямованих на встановлення на полівінілхлорид, не змішаний з іншими речовинами, який класифікується за кодом 3904 10 00 00 УКТЗЕД, пільгової і повної ставок ввізного мита на рівні 5 % замість діючих щодо нього на сьогодні нульових митних ставок.

Необхідність прийняття проекту обгрунтовується, насамперед, потребою забезпечення розвитку вітчизняної хімічної промисловості, створення умов для запровадження виробництва нових видів хімічної сировини та продуктів її переробки, підтримки національного виробника, збільшення надходжень до Державного бюджету України.

Головне управління, проаналізувавши законопроект, вважає за доцільне висловити такі зауваження.

У супровідних до проекту документах не наведено чітких обгрунтувань розмірів передбачених ним до встановлення нових ставок ввізного мита, а також відсутній аналіз можливості суттєвого погіршення умов задоволення внутрішніх потреб України у відповідній продукції у разі його прийняття.

У супровідних до проекту документах відсутня інформація про прогнозні величини додаткових надходжень до Державного бюджету України, яких можна очікувати в результаті його прийняття.

Опрос