Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об осуществлении государственных закупок" (относительно упрощения процедуры закупок товаров, работ и услуг высшими учебными заведениями и научно-исследовательскими учреждениями)

Заключение к проекту закона Украины от 19.10.2011 № 9312
Дата рассмотрения: 21.02.2012 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 21 лютого 2012 р. (протокол N 80) розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівель товарів, робіт та послуг вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами) (реєстр. N 9312), поданий народними депутатами України Г. М. Калетніком, М. В. Перестенко, І. І. Сідельником, і прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект за основу.

У законопроекті пропонується не поширювати дію Закону України "Про здійснення державних закупівель" на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи та послуги, закупівля яких здійснюється вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами за рахунок власних надходжень.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 14.11.2011 р. N 16/3-1179/9312 (додається) висловлює ряд зауважень до законопроекту.

Опрос