Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Кабинете Министров Украины" (относительно патронажной службы)

Заключение к проекту закона Украины от 28.09.2011 № 9224
Дата рассмотрения: 19.10.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Литвина Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування на засіданні 19 жовтня 2011 року розглянув проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (реєстр. N 9224 від 28.09.2011), поданий Кабінетом Міністрів України.

Метою розроблення проекту Закону, за визначенням суб'єкта права законодавчої ініціативи, є забезпечення оперативної та ефективної реалізації завдань і здійснення повноважень віце-прем'єр-міністрами України. При цьому передбачається створення у складі Секретаріату Кабінету Міністрів, окрім апарату Прем'єр-міністра України та патронатної служби Першого віце-прем'єр-міністра України, також патронатних служб віце-прем'єр-міністрів України.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 12.10.2011 р. вказує на необхідність узгодження норм законопроекту з положеннями частини першої статті 12 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" та вважає, що за результатами розгляду у першому читанні він може бути прийнятий за основу з урахуванням висловлених зауважень.

Підтримуючи, загалом, законодавчу ініціативу, члени Комітету звернули увагу на необхідність забезпечити при її подальшому опрацюванні однозначність формулювань, якими врегульовуватимуться питання формування патронатної служби віце-прем'єр-міністра України.

Опрос