Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О развитии и государственной поддержке малого и среднего предпринимательства в Украине

Заключение к проекту закона Украины от 19.10.2011 № 9202-1
Дата рассмотрения: 02.11.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про розвиток і державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні"

У законопроекті, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, пропонується врегулювати питання, пов'язані із розвитком та державною підтримкою малого і середнього підприємництва в Україні, що дозволить: забезпечити сприятливі умови розвитку малого і середнього підприємництва в цілях формування конкурентного середовища в економіці України; сприятиме просуванню продукції суб'єктів малого і середнього підприємництва на внутрішні та зовнішні ринки, збільшенню кількості суб'єктів малого і середнього підприємництва, поліпшенню їх фінансового стану, забезпеченню зайнятості населення і розвитку самозайнятості, підвищенню частки виготовленої суб'єктами малого і середнього підприємництва продукції в обсязі валового внутрішнього продукту.

Головне управління щодо пропозицій проекту вважає доцільним зауважити наступне.

1. Законопроект, що розглядається, за своїм змістом майже аналогічний проекту закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні" від 29 вересня 2011 року N 9202 (за винятком окремих формулювань у статтях 3, 4, 10, 12 та преамбули проекту), який розроблений Кабінетом Міністрів України.

2. Управління вважає недостатньо обгрунтованою пропозицію щодо доцільності прийняття нового Закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні" з одночасним визнанням таким, що втратив чинність, Закону України "Про державну підтримку малого підприємництва".

Опрос