Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О развитии и государственной поддержке малого и среднего предпринимательства в Украине

Заключение к проекту закона Украины от 22.09.2011 № 9202
Дата рассмотрения: 02.11.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва на засіданні 2 листопада 2011 року розглянув проекти законів України про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні (реєстр. NN 9202, 9202-1), подані відповідно Кабінетом Міністрів України та народним депутатом України Королевською Н. Ю.

Метою зазначених законопроектів є врегулювання питань, пов'язаних із розвитком та державною підтримкою малого і середнього підприємництва в Україні.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своїх висновках до законопроектів від 02.11.2011 року вважає, що порушені в законопроектах питання слід вирішувати шляхом внесення змін до чинних законодавчих актів, а не шляхом прийняття окремого закону, який не має самостійного предмету законодавчого регулювання.

Розглянувши та обговоривши зазначені законопроекти, члени Комітету прийняли рішення проекти законів України про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні (реєстр. NN 9202, 9202-1), подані відповідно Кабінетом Міністрів України та народним депутатом України Королевською Н. Ю., внести на розгляд Верховної Ради України і пропонувати законопроект реєстраційний номер 9202, поданий Кабінетом Міністрів України, прийняти за основу, та врахувати при його доопрацюванні до другого читання окремі положення, викладені в законопроекті реєстр. N 9202-1.

Опрос