Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выплате ежемесячной материальной помощи жителям промышленно загрязненных территорий в 2013 - 2017 годах

Заключение к проекту закона Украины от 12.09.2011 № 9145
Дата рассмотрения: 19.10.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

На розгляд Верховної Ради України вноситься проект Закону України про виплату щомісячної матеріальної допомоги жителям промислово забруднених територій у 2013 - 2017 роках (реєстр. N 9145 від 12.09.2011 р., поданий народним депутатом України Ветвицьким Д. О.).

Метою прийняття законопроекту, на думку суб'єкта права законодавчої ініціативи, є встановлення у 2013 - 2017 роках перехідного періоду, протягом якого особам, що постійно проживають в адміністративно-територіальних одиницях, розташованих на промислово забруднених територіях, за рахунок коштів Державного бюджету України виплачуватиметься щомісячна матеріальна допомога. Водночас за ці п'ять років планується перевести промислові підприємства усіх форм власності на нові стандарти екологічної безпечності, затвердити Загальнодержавну програму екологічного відновлення забруднених територій та почати її реалізацію.

Реалізація зазначеного законопроекту, як зазначено у пояснювальній записці, не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

Опрос