Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный и Уголовно-процессуальный кодексы Украины (относительно преступлений против нравственности в сфере половых отношений)

Заключение к проекту закона Украины от 09.09.2011 № 9135
Дата рассмотрения: 08.11.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо злочинів проти моральності у сфері статевих стосунків)" (реєстр. N9135 від 09.09.2011 р.)

Законопроектом пропонується викласти у новій редакції статті 301 - 303 Кримінального кодексу України (далі - КК України) з метою "уніфікації формулювань диспозицій відповідних статей, а також кваліфікуючих ознак, що передбачаються цими статтями". Крім того проектом запропоновано доповнити зазначений Кодекс новою статтею 3011 "Втягнення у створення порнографічних предметів", поклавши повноваження щодо провадження досудового слідства у таких справах на слідчих органів внутрішніх справ (стаття 112 Кримінально-процесуального кодексу України).

За результатами розгляду положень законопроекту, Головне науково-експертне управління вважає за необхідне зазначити наступне.

Опрос