Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно эмиссии и обращения ценных бумаг

Заключение к проекту закона Украины от 08.09.2011 № 9125
Дата рассмотрения: 06.10.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо емісії та обігу цінних паперів" (реєстр. N 9125 від 08.09.2011 року, внесений Кабінетом Міністрів України)

У проекті пропонується вдосконалити державне регулювання ринку цінних паперів шляхом, зокрема, впорядкування етапів емісії, доповнення законів нормами щодо запровадження пруденційного нагляду за професійними учасниками фондового ринку, уніфікації форми документів, що містять умови випуску та розміщення цінних паперів тощо.

Головне науково-експертне управління, розглянувши поданий проект, вважає за доцільне висловити щодо його змісту наступні зауваження і пропозиції.

Щодо змін до ст. 198 Цивільного кодексу України

1. Звертаємо увагу на те, що вказана стаття має назву "Виконання за цінним папером", тобто йдеться про виконання за всіма видами цінних паперів незалежно від форми їх випуску. Змінами, які вносяться до цієї статті у проекті, врегульовуються питання виконання лише за ордерним цінним папером. У зв'язку з цим пропонуємо доповнити статтю визначенням того, яким чином виконуються зобов'язання за цінними паперами на пред'явника та іменними цінними паперами.

Опрос