Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах" (относительно предоставления физическим лицам, осуществляющим медицинскую и ветеринарную практику, возможности использовать в работе наркотические средства)

Заключение к проекту закона Украины от 20.07.2011 № 9021
Дата рассмотрения: 14.09.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я розглянув проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" щодо надання фізичним особам, які здійснюють медичну і ветеринарну практику, можливості використовувати у роботі наркотичні засоби), реєстр. N 9021 від 19.07.2011), поданий Кабінетом Міністрів України.

Зазначеним законопроектом пропонується внести зміни до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (далі - Закон), відповідно до яких фізичним особам - підприємцям, які мають ліцензію на здійснення медичної або ветеринарної практики, надається право на отримання ліцензії на зберігання, перевезення, придбання, використання, знищення наркотичних засобів та психотропних речовин, включених до таблиць II та III Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. N 770 (далі - Перелік).

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України пропонує законопроект повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Опрос