Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины в связи с принятием Закона Украины "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно платы за присоединение к сетям субъектов естественных монополий"

Заключение к проекту закона Украины от 18.07.2011 № 9012
Дата рассмотрения: 22.09.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій" (реєстр. N 9012 від 18.07.2011 р.)

Законопроектом передбачається внесення змін до п. 14.1.82 статті 14 Розділу I Загальні положення Податкового кодексу України, в якому визначається поняття "інвестиційної складової". Відповідно до чинної редакції "інвестиційна складова" визначається як "кошти, передбачені в тарифі на виробництво, передачу та постачання електричної енергії, виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а також транспортування, зберігання та постачання природного газу ліцензіата як частина прибутку, що залишається в розпорядженні суб'єкта господарювання для цільового фінансування видатків,". Передбачені законопроектом зміни дозволяють розглядати інвестиційну складову як частину роздрібного тарифу на електричну енергію.

Опрос