Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Государственном бюджете Украины на 2012 год

Заключение к проекту закона Украины от 15.09.2011 № 9000
Дата рассмотрения: 20.09.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України про Державний бюджет України на 2012 рік

Головне науково-експертне управління, проаналізувавши в межах виділеного часу проект Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік", вважає за доцільне зазначити наступне.

Щодо відповідності Бюджетному кодексу України

Проект Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік", який розроблений у відповідності з вимогами статті 40 Бюджетного кодексу України, подано на розгляд Верховної Ради України у терміни, визначені ч. 3 ст. 37 цього ж Кодексу.

У проекті та поданих до нього матеріалах загалом враховані вимоги ст. 38 Бюджетного кодексу України щодо переліку матеріалів, які додаються до проекту закону про Державний бюджет України. Разом із тим, окремі вимоги цієї статті виконані частково, зокрема в частині, що стосуються:      

пояснень до основних положень проекту Державного бюджету України, які повинні включати показники за попередній, поточний, наступний бюджетні періоди в розрізі класифікації видатків та кредитування бюджету (пп. в) п. 1 ч. 1);

аналітичних даних, розрахунків з обгрунтуванням особливостей міжбюджетних взаємовідносин, а саме: детальних розрахунків прогнозного загального обсягу доходів та видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів між державним бюджетом та місцевими бюджетами, за видами доходів та за функціями; базових показників та результатів обрахунку індексів відносної податкоспроможності в розрізі місцевих бюджетів,; детального розрахунку розміру фінансового нормативу бюджетної забезпеченості за функціями та видами місцевих бюджетів; детального розрахунку коригуючих коефіцієнтів та коефіцієнта вирівнювання (пп. ґ) п. 1 ч. 1).

Щодо відповідності Основним напрямам бюджетної політики на 2012 рік

Згідно з матеріалами, наданими до проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік", під час формування проекту Державного бюджету України на 2012 рік враховані (або враховані частково) положення Основних напрямів бюджетної політики на 2012 рік, затверджених Постановою Верховної Ради України від 13 травня 2011 р. N 3358-VI, зокрема щодо:

Опрос