Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 29 Закона Украины "О выборах депутатов Верховной рады Автономной республики Крым, местных советов и сельских, поселковых, городских голов" (относительно прекращения полномочий членов избирательной комиссии)

Заключение к проекту закона Украины от 07.07.2011 № 8778
Дата рассмотрения: 19.10.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

ВИСНОВОК від "19" жовтня 2011 р. Протокол N 131/05

Про проект Закону про внесення змін до статті 29 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо припинення повноважень членів виборчої комісії) (реєстр. N 8778 від 07.07.2011 р.)

Комітет розглянув за дорученням Голови Верховної Ради України В. Литвина проект Закону про внесення змін до статті 29 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо припинення повноважень членів виборчої комісії) (реєстр. N 8778), поданий народним депутатом України Ю. Одарченком.

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 29 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" щодо припинення повноважень члена виборчої комісії. Зокрема, з переліку підстав для припинення повноважень члена виборчої комісії автором пропонується вилучити таку підставу як набуття ним членства в іншій виборчій комісії, що здійснює підготовку та проведення виборів народних депутатів України, Президента України, всеукраїнського референдуму.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету за підсумками розгляду законопроекту зазначив, що у запропонованій редакції він не має впливу на показники бюджету, а отже у разі прийняття відповідного закону його норми можуть набирати чинності у терміни, визначені автором.

Опрос