Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О гастрольных мероприятиях в Украине" (относительно свидетельства)

Заключение к проекту закона Украины от 06.07.2011 № 8757
Дата рассмотрения: 08.07.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

8757 від 06.07.
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва на засіданні 7 липня 2011 року розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про гастрольні заходи в Україні" (реєстр. N 8757), поданий Кабінетом Міністрів України.

Метою зазначеного законопроекту є удосконалення діючих механізмів реалізації державної політики в організації гастрольної справи в Україні, усунення недоліків, виявлених протягом часу, що минув після вступу в дію чинного Закону України "Про гастрольні заходи в Україні", забезпечення однозначного тлумачення термінів чинного гастрольного законодавства.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 07.07.2011 року визначило, що за результатами розгляду в першому читанні проект Закону України "Про гастрольні заходи в Україні" може бути прийнятий за основу з наступним врахуванням висловлених зауважень та пропозицій (додається).

Члени Комітету розглянувши та обговоривши законопроект визначили, що реалізація законопроекту дозволить ефективно реалізувати державну політику у сфері гастрольної справи та розширити можливості закладів культури надавати якісні послуги через забезпечення надійного джерела фінансування гастрольної діяльності, що провадиться за участю вітчизняних гастролерів. Законопроект відповідає вимогам Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та передбачає внесення змін до Закону України "Про перелік документів дозвільного характеру".

Враховуючи вищезазначене, члени Комітету прийняли рішення проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про гастрольні заходи в Україні" внести на розгляд Верховної Ради України та пропонувати прийняти його за основу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос