Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приложение N 3 Закона Украины "О Государственном бюджете Украины на 2011 год" (относительно изменения наименования бюджетной программы)

Заключение к проекту закона Украины от 17.06.2011 № 8704
Дата рассмотрения: 01.07.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до додатка N 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо зміни найменування бюджетної програми)

У законопроекті пропонується змінити назву бюджетної програми "здійснення фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів" (код 2801240), виклавши її в наступній редакції - "здійснення фінансової підтримки суб'єктів господарювання агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів та компенсації лізингових платежів".

Головне науково-експертне управління з приводу внесеного проекту вважає за доцільне зауважити наступне.

1. Внесена законодавча пропозиція фактично передбачає запровадження нової бюджетної програми, що не узгоджується з вимогами частини 2 статті 8 Бюджетного кодексу України, якими повноваження щодо затвердження бюджетної класифікації, а також змін до неї закріплено за Міністерством фінансів України.

2. Пропозиція щодо поширення державної фінансової підтримки, що здійснюється за бюджетною програмою КПКВК 2801240, на компенсацію лізингових платежів суб'єктів господарювання агропромислового комплексу без зміни загального обсягу видатків, визначених Законом України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" за цією бюджетною програмою в обсязі 531416,5 тис. грн., своїм наслідком матиме зниження фінансових можливостей держбюджету щодо здійснення державної фінансової підтримки зазначених суб'єктів через механізм здешевлення кредитів. При цьому відповідні розрахунки щодо можливого розподілу коштів в межах зазначеної бюджетної програми між двома видами фінансової підтримки до проекту не надані. Звертаємо увагу на те, що відповідно до вимог ч. 3 ст. 91 Регламенту Верховної Ради України та ч. 1 ст. 27 Бюджетного кодексу України до проекту слід надати належне фінансово-економічне обгрунтування (включаючи відповідні розрахунки).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос