Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 23 Закона Украины "О государственной службе" относительно порядка продления срока пребывания на государственной службе

Заключение к проекту закона Украины от 16.06.2011 № 8686
Дата рассмотрения: 01.07.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про державну службу" щодо порядку продовження терміну перебування на державній службі" (N 8686 від 15.06.2011 р.)

У законопроекті пропонується внести зміни до частини першої статті 23 Закону України "Про державну службу", якими передбачити можливість прийняття рішення про продовження терміну перебування особи на державній службі керівником державного органу без погодження з керівником спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань реалізації державної політики у сфері державної служби.

Головне управління підтримує законодавчу пропозицію і вважає, що питання щодо продовження терміну перебування на державній службі головним чином має вирішуватися в межах службово-трудових відносин, що належать до сфери повноважень саме керівників державних органів. Зокрема, відповідно до чинного законодавства до цих повноважень відносяться питання прийняття працівників на службу (роботу), їх переведення на іншу посаду, просування по службі та припинення служби (звільнення з роботи). Що ж стосується спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань реалізації державної політики у сфері державної служби, то він має забезпечувати проведення єдиної державної політики у цій сфері та функціональне управління державною службою, а не безпосередньо вирішувати питання підбору і розстановки кадрів в органах державної влади.

Водночас звертаємо увагу на те, що на розгляді у Верховній Раді України знаходяться законопроекти N 7455 "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" та N 8306 "Про державну службу", вже прийняті у першому читанні. У разі прийняття їх (або одного з них) як закону зміст статті 23 Закону України "Про державну службу", якій присвячений проект, може зазнати суттєвих змін.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос