Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приложение N 3 Закона Украины "О Государственном бюджете Украины на 2011 год" (относительно компенсации расходов поступлений через отмену и уменьшение стоимости платных услуг, предоставляемых подразделениями МВД)

Заключение к проекту закона Украины от 15.06.2011 № 8676
Дата рассмотрения: 01.07.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до додатка N 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо компенсації витрат надходжень через скасування та зменшення вартості платних послуг, що надаються підрозділами МВС)

У законопроекті, як зазначається у пояснювальній записці, пропонується збільшити на 925 млн. грн. видатки за низкою бюджетних програм по головному розпоряднику бюджетних коштів - Міністерству внутрішніх справ України для забезпечення розрахунків з особовим складом за отримані товари і послуги, спожиті комунальні послуги та енергоносії, придбання пального для автотранспорту, вибухотехнічного обладнання для попередження терористичних проявів та проведення капітальних ремонтів та реконструкцій приміщень спеціальних установ міліції. Для фінансування зазначених видатків пропонується зменшити на 925 млн. грн. видатки загального фонду за бюджетною програмою "державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України" (код 3511090).

Головне науково-експертне управління щодо пропозицій проекту вважає доцільним зауважити наступне.

1. У поданих до проекту документах відсутні розрахунки щодо необхідності збільшення запропонованих суб'єктом права законодавчої ініціативи видатків саме в обсязі 925,0 млн. гривень. Звертаємо увагу на те, що відповідно до вимог ч. 3 ст. 91 Регламенту Верховної Ради України та ч. 1 ст. 27 Бюджетного кодексу України до проекту слід надати належне фінансово-економічне обгрунтування (включаючи відповідні розрахунки).

2. Суб'єктом права законодавчої ініціативи не наведені достатні аргументи щодо доцільності та наслідків зменшення на 925,0 млн. грн. видатків за бюджетною програмою "державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України" (код 3511090). До того ж для прийняття рішення щодо зменшення бюджетних видатків за зазначеною програмою доцільно було б надати інформацію щодо їх наявності, оскільки, можливо, заплановані кошти вже були використані за призначенням.

Звертаємо також увагу, що відповідно до вимог ч. 3 ст. 23 Бюджетного кодексу України, якщо в процесі виконання бюджету зміна обставин вимагає менших бюджетних асигнувань головним розпорядникам бюджетних коштів, Міністерство фінансів України готує пропозиції про зменшення відповідного бюджетного призначення Державного бюджету України. Кабінет Міністрів України у двотижневий строк подає до Верховної Ради України у встановленому порядку пропозиції про зменшення відповідних бюджетних призначень Державного бюджету України.

Принагідно слід відзначити, що згідно із Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" від 14.06.2011 р. N 3491-VI видатки за бюджетною програмою "державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України" (код 3511090) збільшено на 1,7 млрд. грн. (з 1139581,5 до 2839581,5 тис. грн.), а видатки по головному розпоряднику бюджетних коштів Міністерству внутрішніх справ України - збільшено на 3029631,7 тис. грн. (з 10828761,9 до 13858393,6 тис. грн.).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос