Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственных лотереях в Украине

Заключение к проекту закона Украины от 09.06.2011 № 8652
Дата рассмотрения: 08.07.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики на своєму засіданні 15.06.2011 року розглянув проект Закону України про державні лотереї в Україні (реєстр. N 8652 від 09.06.2011 року), внесений народними депутатами України Полунєєвим Ю. В. та Коржем В. П.

Метою проекту Закону є визначення основних засад державного регулювання лотерейної сфери в Україні з метою створення сприятливих умов для розвитку лотерейного ринку, виходячи із принципів державної монополії на випуск і проведення лотерей, соціальної спрямованості лотерей, забезпечення потреб державного бюджету, прав і законних інтересів громадян.

Законопроект розроблено з використанням зарубіжного досвіду нормативно-правового регулювання сфери азартного бізнесу з врахуванням конкретних економічних відносин, що на сьогодні склалися на ринку лотерей в Україні.

Проектом Закону пропонується розглядати лотерейну діяльність як монопольну діяльність держави на запровадження лотерей, змістом якої є заборона запровадження та проведення на території України усіх лотерей, крім державних лотерей, які проводяться операторами лотерей, що одержали право на їх проведення у порядку, визначеному Законом, та обмеження конкуренції між діючими операторами лотерей.

Опрос