Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке проведения реформирования системы здравоохранения в Винницкой, Днепропетровской, Донецкой областях и г. Киеве

Заключение к проекту закона Украины от 01.06.2011 № 8603
Дата рассмотрения: 15.06.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві" (реєстраційний N 8603)

У законопроекті пропонується визначити організаційні та правові засади реформування системи охорони здоров'я у пілотних регіонах - Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві. Зокрема, передбачається врегулювати питання надання первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної та екстреної медичної допомоги та фінансово-економічного забезпечення функціонування системи охорони здоров'я та оплати праці медичних працівників у пілотних регіонах.

Метою поданого проекту є "впровадження та відпрацювання нових організаційно-правових та фінансово-економічних механізмів, спрямованих на підвищення ефективності та доступності медичного обслуговування населення і які є необхідними для розвитку системи охорони здоров'я України".

За результатами проведеного науково-правового аналізу законопроекту вважаємо за доцільне висловити щодо нього такі зауваження і пропозиції.

Опрос