Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2011 год" (относительно расчетов за международный аудит)

Заключение к проекту закона Украины от 30.05.2011 № 8580
Дата рассмотрения: 01.06.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на своєму засіданні 1 червня 2011 року (протокол N 66) розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік", поданий Кабінетом Міністрів України (реєстр. N 8580 від 30.05.2010 р.).

Законопроектом пропонується збільшити доходи та видатки загального фонду державного бюджету на 70 млн. гривень.

Зокрема, пропонуються додаткові видатки державного бюджету за новими бюджетними програмами:

"Проведення державним підприємством "Укрвакцина" розрахунків за надання послуг у галузі права щодо повернення бюджетних коштів" - у сумі 4 млн. грн. (Міністерство охорони здоров'я);

"Проведення розрахунків з міжнародними експертами за надання юридичних послуг" - у сумі 6 млн. грн. (Міністерство надзвичайних ситуацій);

"Проведення міжнародного аудиту державних банків, ефективності використання державних коштів, отриманих під час капіталізації державою банків, перевірка фінансово-господарської діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, здійснення зовнішніх і внутрішніх запозичень" - у сумі 60 млн. грн. (Міністерству фінансів).

Опрос