Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2011 год" (относительно расчетов за международный аудит)

Заключение к проекту закона Украины от 30.05.2011 № 8580
Дата рассмотрения: 01.06.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік"

У законопроекті шляхом внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" пропонується передбачити видатки в обсязі 70 млн. грн. за новими бюджетними програмами, зокрема:

КПКВК 2301320 "Проведення державним підприємством "Укрвакцина" розрахунків за надання послуг у галузі права щодо повернення бюджетних коштів" - 4 млн. грн.;

КПКВК 3201090 "Проведення розрахунків з міжнародними експертами за надання юридичних послуг" - 6 млн. грн.;

КПКВК 3505040 "Проведення міжнародного аудиту державних банків, ефективності використання державних коштів, отриманих під час капіталізації державою банків, перевірка фінансово-господарської діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, здійснення зовнішніх і внутрішніх запозичень" - 60 млн. гривень.

Джерелом покриття додаткових видатків пропонується визначити додаткові надходження до державного бюджету податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг).

Опрос