Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О метрологии и метрологической деятельности

Заключение к проекту закона Украины от 02.06.2011 № 8562-1
Дата рассмотрения: 07.09.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва на засіданні 8 лютого 2012 року розглянув пропозиції Президента України до Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", прийнятого Верховною Радою України 22 грудня 2011 року. Президент України пропонує відхилити зазначений Закон України як такий, що не відповідає Конституції України, Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" та зберігає існуючу застарілу модель державного регулювання у сфері метрології, суперечить міжнародним та європейським нормативним документам і практиці в означеній сфері, призведе до гальмування провадження окремих видів метрологічної діяльності.

В цілому підтримуючи пропозиції Президента України, народними депутатами України - членами Комітету було підкреслено, що при розгляді законопроекту "Про метрологію та метрологічну діяльність" в першому читанні Комітетом, враховуючи низьку якість законопроекту, було запропоновано повернути його авторам на доопрацювання. Не зважаючи на це, 15 листопада 2011 р. законопроект був прийнятий за основу, а 22 грудня 2011 р., не очікуючи його доопрацювання, - в цілому як закон в редакції першого читання.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України в своєму висновку від 01.02.2012 року (додається) вважає, що пропозиції Президента України в цілому є обґрунтованими, а тому заслуговують на врахування.

Таким чином, члени Комітету прийняли рішення погодитися з пропозицією Президента України та рекомендувати Верховній Раді України відхилити Закон України "Про метрологію та метрологічну діяльність", прийнятий 22 грудня 2011 року.

Опрос