Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом

Заключение к проекту закона Украины от 18.05.2011 № 8531
Дата рассмотрения: 10.06.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом (нова редакція)" (реєстр. N 8531 від 18.05.2011 р., внесений Кабінетом Міністрів України)

У проекті пропонується викласти у новій редакції Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Це має дозволити привести правове регулювання суспільних відносин у цій сфері у відповідність до сучасних умов, оскільки чинна редакція цього Закону була прийнята ще у 1999 році. У зв'язку з цим (незважаючи на постійне внесення до нього часткових змін) вона на сьогодні застаріла і вимагає комплексного оновлення.

Погоджуючись з необхідністю прийняття нової редакції згаданого закону, вважаємо за доцільне висловити щодо нього наступні зауваження і пропозиції.

Загального плану

1. Насамперед слід звернути увагу на те, що на розгляді у Верховній Раді України перебуває декілька прийнятих у першому читанні законопроектів, якими до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вносяться зміни, які збігаються за своїм змістом з змінами, які пропонується внести до цього Закону проектом N 8531. Зокрема, це:

- проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо припинення провадження у справі про банкрутство) (реєстр. N 3528 від 04.03.2009, прийнятий у першому читанні 06.10.2010 року);

Опрос