Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 177 Налогового кодекса Украины (относительно уточнений отдельных положений)

Заключение к проекту закона Украины от 12.05.2011 № 8495
Дата рассмотрения: 04.07.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 177 Податкового кодексу України (щодо уточнень окремих положень та соціального страхування)"

У законопроекті шляхом внесення змін до пункту 177.8 статті 177 Податкового кодексу України пропонується удосконалити порядок оподаткування податком на доходи фізичних осіб доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем. Зокрема, пропонується встановити, що під час нарахування (виплати) фізичній особі - підприємцю доходу від операцій, здійснюваних в межах обраних ним видів діяльності, суб'єкт господарювання, який нараховує (виплачує) такий дохід, може не утримувати податок на доходи, якщо фізичною особою - підприємцем надається копія виписки або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про державну реєстрацію його як суб'єкта підприємницької діяльності. Згідно з чинною нормою у такому випадку фізична особа - підприємець має надавати виписку або витяг з цього реєстру.

Головне науково-експертне управління погоджується з тим, що удосконалення порядку оподаткування доходів фізичних осіб - підприємців, отриманих від провадження господарської діяльності, сприятиме покращенню загальних умов господарювання таких суб'єктів, а тому, підтримує зазначену законодавчу пропозицію.

Узагальнюючий висновок: законопроект може бути прийнятий за основу.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос