Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно объединений совладельцев многоквартирного дома

Заключение к проекту закона Украины от 11.05.2011 № 8474
Дата рассмотрения: 15.06.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики на своєму засіданні 15 червня 2011 року розглянуто проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (реєстр. N 8474 від 11.05.2011 р., внесений Кабінетом Міністрів України).

Метою законопроекту є врегулювання проблемних питань, що виникли у процесі практичного застосування населенням, органами державної влади та місцевого самоврядування Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" та інших актів законодавства при створенні, діяльності та ліквідації ОСББ.

Головне науково-експертне управління висновком від 10.06.2011 р. висловило низку зауважень, з більшістю яких можна погодитись. Зокрема, що стосується внесення змін до Земельного кодексу України в частині уточнення термінології щодо передачі земельної ділянки у власність (ділянка рід будинком) і постійне користування (прибудинкова територія) та переліку осіб, яким земельна ділянка передається, а також щодо необхідності визначення у Законі України "Про житлово-комунальні послуги" терміна "колективний споживач житлово-комунальних послуг".

В цілому погоджуючись із законодавчою ініціативою за результатами розгляду Комітет, прийняв рішення пропонувати прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (реєстр. N 8474) та доопрацювати його до розгляду у другому читанні з врахуванням зауважень Головного науково-експертного управління і пропозицій суб'єктів законодавчої ініціативи.

Опрос