Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2011 год" (относительно выплаты для организации похорон и проведения необходимых поминально-ритуальных мероприятий вкладчиков Сберегательного банка Украины или застрахованных лиц бывшего Укргосстраха, которым не возвратили проиндексированный вклад или страховой взнос)

Заключение к проекту закона Украины от 29.04.2011 № 8456
Дата рассмотрения: 17.05.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо виплати для організації похорону та проведення необхідних поминально-ритуальних заходів вкладників Ощадного банку України чи застрахованих осіб колишнього Укрдержстраху, яким не повернули проіндексований вклад чи страховий внесок)

У законопроекті шляхом внесення змін до Державного бюджету України 2011 року пропонується спрямувати 500000 тис. гривень від суми надходжень, отриманих від приватизації державного майна, на виплати для організації похорону та проведення необхідних поминально-ритуальних заходів померлих громадян України.

Головне науково-експертне управління щодо внесеної законодавчої пропозиції вважає за доцільне зауважити наступне.

1. Законодавча пропозиція п. 2 ч. 1 проекту щодо включення надходжень від приватизації державного майна до переліку джерел формування спеціального фонду держбюджету не узгоджується з п. 1 ч. 1 ст. 15 Бюджетного кодексу України, згідно з яким кошти від приватизації державного майна (включаючи інші надходження, безпосередньо пов'язані з процесом приватизації) включаються до джерел фінансування бюджету.

2. Вважаємо нелогічним запровадження у Законі України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" нової статті 41 (п. 3 ч. 1 проекту), якою визначається обсяг та напрями використання частини коштів від приватизації державного майна. За змістом цього Закону такі положення містяться відповідно у статті 14 (новий пункт 54) та додатку N 3 до Закону.

3. За своїм змістом внесена законодавча пропозиція фактично означає запровадження нової бюджетної програми, що не узгоджується з вимогами частини 2 статті 8 Бюджетного кодексу України, якими повноваження щодо затвердження бюджетної класифікації, а також змін до неї закріплено за Міністерством фінансів України.

4. У пункті 5 ч. 1 проекту пропонується внести зміни до додатка N 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" згідно з додатком N 3 до цього Закону. Звертаємо увагу на те, що проект не містить першого та другого додатків.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос