Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 4 Закона Украины "О государственной социальной помощи малообеспеченным семьям" относительно уточнения отдельных положений

Заключение к проекту закона Украины от 22.04.2011 № 8434
Дата рассмотрения: 20.05.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів на засіданні 18 травня 2011 року розглянув проект Закону України про внесення змін до статті 4 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо уточнення окремих положень), реєстр. N 8434 від 22.04.2011 р., поданий народним депутатом України Сушкевичем В. М., та пропонує Верховній Раді України прийняти його за основу і в цілому.

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 4 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" та передбачити включення до складу малозабезпеченої сім'ї дітей, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх навчальних закладах до досягнення 23 років і не мають власних сімей.

Слід відзначити, що норма стосовно включення до складу сім'ї при визначенні права на державну соціальну допомогу як малозабезпеченим сім'ям зазначених категорій осіб діє з 10.01.2009 року. Проте в період опрацювання до другого читання проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та інвалідам" (реєстр. N 2159 від 04.03.2008 р.) була підготовлена нова редакція абзацу третього частини третьої статті 4, у якій помилково втрачено слово "загальноосвітніх".

Опрос