Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно усовершенствования государственного контроля за обращением наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров)

Заключение к проекту закона Украины от 11.05.2011 № 8429-1
Дата рассмотрения: 15.06.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією на засіданні 15 червня 2011 року розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення державного контролю за обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів), реєстр. N 8429-1 від 11.05.2011 р., поданий народними депутатами України Пінчуком А. П. і Бережною І. Г.

Законопроект є альтернативним щодо проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії незаконному розповсюдженню наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів", внесеного на розгляд Верховної Ради України Кабінетом Міністрів України (реєстр. N 8429 від 21 квітня 2011 року) і значна частина положень співпадають із законопроектом Кабінету Міністрів України.

Законопроектом пропонується внести зміни до приміток статей 44 КУпАП та 305 КК України, суть яких полягає у передачі повноважень щодо встановлення невеликих розмірів наркотичних засобів та психотропних речовин, а також великих та особливо великих розмірів таких засобів і речовин, їх аналогів або прекурсорів, а також отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів від спеціально уповноваженого органу виконавчої влади в галузі охорони здоров'я до Кабінету Міністрів України.

Опрос