Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2011 год" (относительно предоставления льготного долгосрочного государственного кредита молодым семьям и одиноким молодым гражданам на строительство (реконструкцию) и приобретение жилья)

Заключение к проекту закона Украины от 20.04.2011 № 8413
Дата рассмотрения: 06.07.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на засіданні від 6 липня 2011 року (протокол N 70) розглянув проект Закону України про внесення змін Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла), поданий народним депутатом України К. С. Самойлик, реєстр. N 8413 від 20.04.2011 року.

Законопроектом пропонується збільшити на 140 млн. грн. бюджетні призначення за бюджетною програмою "Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла" (головний розпорядник - Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства) за рахунок зменшення видатків за бюджетною програмою "Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України" (головний розпорядник - Міністерство фінансів України).

Опрос