Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О жилищно-коммунальных услугах" (относительно совершенствования системы управления жилищным фондом и решения отдельных вопросов в сфере предоставления жилищно-коммунальных услуг)

Заключение к проекту закона Украины от 14.04.2011 № 8391
Дата рассмотрения: 01.06.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики на своєму засіданні 1 червня 2011 року розглянуто проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо вдосконалення системи управління житловим фондом та вирішення окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг) (реєстр. N 8391 від 14.04.2011 р., внесений народними депутатами України В. Бондиком, В. Барановим, Е. Прутніком та іншими)

Метою законопроекту є внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги", що спрямовані на формування і розвиток нової системи управління та утримання житлового фонду, а також сприяння реалізації основних положень щодо визначення способу управління будинком та надання житлово-комунальних послуг.

Головне науково-експертне управління у висновку від 20.05.2011 р. зазначає, що законопроект за результатами розгляду в першому читанні може бути прийнятий за основу з наступним врахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України листом від 27.04.2011 р. відмітив, що зазначений законопроект зареєстровано з дотриманням вимог статей 90 - 92 Регламенту Верховної Ради України. Висновки інших Комітетів не надходили.

Опрос