Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 3 Закона Украины "О реструктуризации задолженности за предоставленные услуги по содержанию домов и сооружений и придомовых территорий и коммунальные услуги, образовавшейся по состоянию на 1 декабря 2006 года" (относительно механизма получения субсидий)

Заключение к проекту закона Украины от 14.04.2011 № 8390
Дата рассмотрения: 17.05.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики на своєму засіданні 17 травня 2011 року розглянуто проект Закону України "Про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про реструктуризацію заборгованості за надані послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і комунальні послуги, що утворилася станом на 1 грудня 2006 року" (щодо механізму отримання субсидій) (реєстр. N 8390 від 14.04.2011 р., внесений Кабінетом Міністрів України).

Метою законопроекту є посилення соціального захисту населення та спрощення механізму отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а саме скорочення в часі процесу отримання субсидії, що сприятиме залученню більшої кількості громадян для отримання зазначеної субсидії.

Головне науково-експертне управління висновком від 10.05.2011 р. зазначає, що законопроект за результатами розгляду в першому читанні може бути прийнятий за основу з наступним врахуванням висловленого зауваження про включення норми з дорученням Кабінету Міністрів України щодо внесення відповідних змін до своїх нормативно-правових актів, зокрема до постанови "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" (N 848 від 21 жовтня 1995 р.).

Висновків від інших Комітетів не надходило.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос