Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О туризме" (относительно безопасности)

Заключение к проекту закона Украины от 11.04.2011 № 8374
Дата рассмотрения: 18.05.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо безпеки) (реєстраційний N 8374)

У запропонованих змінах до Закону України "Про туризм" пропонується врегулювати питання, спрямовані на посилення заходів щодо забезпечення безпеки туристів, зокрема, розширити та конкретизувати повноваження центрального та місцевих органів виконавчої влади в галузі туризму, удосконалити механізм забезпечення відповідальності туроператора перед туристом (екскурсантом).

Головне науково-експертне управління вважає за доцільне висловити щодо його змісту такі зауваження і пропозиції.

Частиною другою статті 13 передбачається, що "при наданні туристичних послуг органи державної влади та суб'єкти, що здійснюють та (або) забезпечують туристичну діяльність, повинні забезпечити належний рівень збереження життя та здоров'я туристів (екскурсантів), як у звичайних умовах, так і в надзвичайних ситуаціях". За змістом цього положення зазначений припис зобов'язуючого характеру адресований всім органам державної влади, до яких належать не лише відповідні профільні міністерства та центральні органи виконавчої влади, а й, наприклад, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Конституційний Суд України, що з юридичної точки зору є некоректним.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос