Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "О телевидении и радиовещании" относительно предоставления телеканалами идентифицирующей информации об участии государства и органов местного самоуправления в создании телепередач

Заключение к проекту закона Украины от 07.04.2011 № 8365
Дата рассмотрения: 18.05.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на засіданні розглянув проект Закону України про внесення зміни до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо надання телеканалами ідентифікуючої інформації про участь держави та органів місцевого самоврядування у створенні телепередач, реєстраційний N 8365 від 07.04.2011 р., внесений народним депутатом України І. В. Деньковичем.

Законопроект спрямований на запровадження громадського контролю за використанням бюджетних коштів, що спрямовуються на виробництво телепрограм для державних потреб та їх трансляції, створення механізму для унеможливлення нецільового використання коштів платників податків. Ним пропонується доповнити Закон України "Про телебачення і радіомовлення" новою статтею 541 щодо участі держави та органів місцевого самоврядування у створенні телепередач.

Головне науково-експертне управління апарату Верховної Ради України вважає, що за результатами розгляду в першому читанні зазначений законопроект доцільно відхилити.

Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні відхилити проект Закону України про внесення зміни до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо надання телеканалами ідентифікуючої інформації про участь держави та органів місцевого самоврядування у створенні телепередач, реєстраційний N 8365.

Доповідач законопроекту на засіданні Верховної Ради України: народний депутат України І. В. Денькович.

Опрос