Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О дорожном движении" (относительно переоборудования транспортных средств)

Заключение к проекту закона Украины от 07.04.2011 № 8359
Дата рассмотрения: 06.07.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" (реєстр. N 8359 від 07.04.2011), поданий Кабінетом Міністрів України.

Як зазначається в пояснювальній записці, метою законопроекту є зменшення адміністративного впливу з боку держави на суб'єкти господарювання, що здійснюють провадження господарської діяльності з виробництва транспортних засобів. Передбачається внесення змін до статей 30 та 32 Закону України "Про дорожній рух" у частині вилучення необхідності отримання свідоцтва про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України зазначає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій.

Міністерство інфраструктури України вважає, що такі зміни можуть бути схвалені тільки з урахуванням висловлених зауважень стосовно того, що допуск до експлуатації переобладнаних автобусів необхідно здійснювати лише шляхом проведення спеціальних випробувань та оформлення сертифікату на відповідність вимогам діючих в Україні правил, нормативів і стандартів.

Опрос