Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об особенностях преобразования коммунальных унитарных предприятий, осуществляющих деятельность в сфере централизованного водо-, теплоснабжения и водоотвода, в хозяйственные общества

Заключение к проекту закона Украины от 06.04.2011 № 8356
Дата рассмотрения: 01.06.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики на своєму засіданні 1 червня 2011 року розглянуто проект Закону України про особливості перетворення комунальних унітарних підприємств, які провадять діяльність у сфері централізованого водо-, теплопостачання та водовідведення, в господарські товариства (реєстр. N 8356 від 06.04.2011 р., внесений Кабінетом Міністрів України).

Метою законопроекту є удосконалення та уніфікація процедури перетворення на господарські товариства комунальних підприємств, що провадять діяльність у сфері централізованого водо-, теплопостачання та водовідведення, збільшення кількості комунальних підприємств, що пройшли цю процедуру, посилення гарантій збереження в користуванні перетвореного підприємства комунального майна, яке використовувалося ним до перетворення, зростання вартості акцій таких підприємств, збільшення обсягів приватних інвестицій у водопровідно-каналізаційне та теплове господарство.

Головне науково-експертне управління висновком від 13.05.2011 р. зазначає, що законопроект за результатами розгляду в першому читанні може бути прийнятий за основу з наступним врахуванням висловлених зауважень.

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України відмітив незначне порушення нормотворчої техніки при підготовці законопроекту, висновків інших Комітетів не надходило.

Опрос