Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно обеспечения государственной поддержки развития сельского хозяйства

Заключение к проекту закона Украины от 01.04.2011 № 8324
Дата рассмотрения: 06.04.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

В Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин розглянуто 1 березня 2011 року проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення державної підтримки розвитку сільського господарства)", реєстр. N 8324 від 01.04.2011, поданий народним депутатом України Калетніком Г. М.

Зважаючи на значний потенціал країни в сфері сільського господарства, існує ряд проблем, що гальмують його розвиток, серед яких: проблема конкурентоздатності вітчизняної продукції агропромислового комплексу на міжнародних ринках, проблема захисту внутрішнього ринку від недобросовісної конкуренції, проблема регулювання структури експорту-імпорту аграрної продукції тощо.

Незважаючи, на те, що статистика зовнішньої торгівлі сільськогосподарською продукцією із року в рік має позитивні тенденції, а агропромисловий комплекс нарощує темпи поставок за кордон, інфраструктура села та рівень модернізації сільгоспвиробництва залишаються незадовільними.

Опрос