Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О местном самоуправлении в Украине" относительно регуляторных актов

Заключение к проекту закона Украины от 30.03.2011 № 8309
Дата рассмотрения: 02.11.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування на своєму засіданні 2 листопада 2011 року розглянув пропозиції, що надійшли від суб'єктів права законодавчої ініціативи до проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо вдосконалення правового регулювання (реєстр. N 8309 від 30.03.2011), внесеного народними депутатами України С. Гордієнком, В. Сінченком, С. Подгорним, М. Трайдуком.

Зазначений законопроект було прийнято Верховною Радою України 20 вересня 2011 року за наслідками розгляду в першому читанні за основу з дорученням Комітетові доопрацювати його та внести на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

До законопроекту було подано три пропозиції суб'єктів права законодавчої ініціативи, дві з яких враховано, одну - відхилено. Зокрема, запропоновано скорегувати назву законопроекту, замінивши слова "щодо вдосконалення правового регулювання" словами "щодо регуляторних актів" та здійснено технічно-редакційне опрацювання його тексту.

Остаточна редакція законопроекту, підготовлена Комітетом, завізована Головним юридичним управлінням Апарату Верхової Ради України без зауважень.

Опрос