Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно усовершенствования законодательства в сфере телевидения и радиовещания

Заключение к проекту закона Украины от 24.03.2011 № 8298
Дата рассмотрения: 15.06.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на засіданні розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення (реєстрац. N 8298 від 24.03.2011 р.), внесений Кабінетом Міністрів України.

Метою законопроекту є удосконалення законодавчого врегулювання питання щодо трактування назв висновків, які є підставою для оголошення Національною радою конкурсів на отримання телерадіоорганізаціями ліцензій на мовлення, у зв'язку з чим передбачається внесення змін до законів України "Про телебачення і радіомовлення", "Про радіочастотний ресурс України" та "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення".

Головне науково-експертне управління апарату Верховної Ради України вважає, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути взятий за основу з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій.

Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення (реєстр. N 8298), внесений Кабінетом Міністрів України.

Опрос