Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О судоустройстве и статусе судей" (относительно совершенствования порядка обнародования налоговой декларации судьи)

Заключение к проекту закона Украины от 23.03.2011 № 8288
Дата рассмотрения: 06.04.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя розглянув на своєму засіданні 6 квітня 2011 року проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо вдосконалення порядку оприлюднення податкової декларації судді) (реєстр. N 8288 від 23.03.2011 р.), внесений народним депутатом України В. Пилипенком.

Проект Закону було внесено з метою вдосконалення порядку оприлюднення податкової декларації судді.

Проектом пропонується внести зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та встановити обов'язок судді подавати відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, у тому числі за кордоном, за минулий рік у порядку, встановленому законом. Запропоновані норми кореспондуються з положеннями Податкового кодексу України та інших законів, що зобов'язують суддів подавати вказані відомості. Положення законопроекту також узгоджуються з концепцією фінансового контролю, запропонованою Президентом України у проекті Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції в Україні" (реєстр. N 7487 від 17.10.2010 р.), який наразі готується профільним комітетом до повторного другого читання.

Опрос