Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О судоустройстве и статусе судей" (относительно совершенствования порядка обнародования налоговой декларации судьи)

Заключение к проекту закона Украины от 23.03.2011 № 8288
Дата рассмотрения: 22.07.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо вдосконалення порядку оприлюднення податкової декларації судді)

Законопроект спрямований, як зазначено в Пояснювальній записці до нього, на вдосконалення порядку оприлюднення податкової декларації суддями. Для досягненні цієї мети пропонується внести відповідні зміни до ст. ст. 54, 83 Закону України "Про судоустрій і статус суддів".

Головне науково-експертне управління, проаналізувавши проект, вважає за необхідне висловити щодо його змісту наступні зауваження.

1. На нашу думку, гострої суспільної потреби в оприлюдненні саме податкових декларацій суддів немає. До того ж податкове законодавство вимагає від громадян - платників податків подання декларацій лише у деяких випадках і не покладає на них (зокрема, і на суддів) обов'язку щороку обов'язково подавати такі декларації.

Опрос