Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в подразделение 2 раздела XX "Переходные положения" Налогового кодекса Украины относительно освобождения от обложения налогом на добавленную стоимость поставки оборудования для оснащения аэропортов городов, принимающих чемпионат

Заключение к проекту закона Украины от 22.03.2011 № 8278
Дата рассмотрения: 20.04.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики на своєму засіданні 20 квітня 2011 року (протокол N 4) розглянув проект Закону про внесення зміни до підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість постачання обладнання для оснащення аеропортів міст, приймаючих чемпіонат), поданий 22.03.2011 року народними депутатами України Зацом О. В. та Пінчуком А. П. (реєстр. N 8278), і рекомендує прийняти цей законопроект за основу.

Проектом Закону передбачається надання пільг в оподаткуванні податком на додану вартість строком до 1 вересня 2012 року операцій з закупівлі та ввезення на митну територію обладнання для оснащення аеропортів, термінальних комплексів та наземного обслуговування, яке здійснюється в містах, що приймають фінальну частину чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Перелік та обсяги такого обладнання пропонується затверджувати Кабінетом Міністрів України.

Поряд з цим автори законопроекту не подали розрахунків змін надходжень до бюджету в поточному періоді бюджетного року та джерел компенсації втрат, як це передбачає Бюджетний кодекс України.

У висновку Головного науково-експертного управління також містяться застереження про відсутність фінансово-економічного обґрунтування поданого проекту та відповідальності при нецільовому використанні придбаного обладнання без сплати відповідних податків.

Опрос