Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 7 Закона Украины "О пожарной безопасности" (относительно проверок)

Заключение к проекту закона Украины от 18.03.2011 № 8263
Дата рассмотрения: 01.06.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

На розгляд Верховної Ради України вноситься проект Закону України про внесення змін до статті 7 Закону України "Про пожежну безпеку" (щодо перевірок) (реєстр. N 8263 від 18.03.2011 р., поданий народним депутатом України Ландиком В. І.).

Метою прийняття проекту Закону, на думку суб'єкта права законодавчої ініціативи, є доповнення статті 7 Закону України "Про пожежну безпеку" частиною 9, якою власник звільняється від проведення планових та позапланових перевірок органами пожежного державного нагляду, при умові виконання ним перелічених умов, а саме: утримання за власні кошти добровільної пожежної охорони та наявності договору страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти, направлено на усунення наявних недоліків в діючому законодавстві України з питань пожежної безпеки.

Реалізація зазначеного законопроекту не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України звернув увагу на те, що у порівняльній таблиці зміни фактично вносяться до частини п'ятої, а не дев'ятої. З огляду на це, запропоновані зміни в тексті проекту Закону не відповідають запропонованим змінам у порівняльній таблиці (копія висновку додається, лист N 04-32/5-455 від 31.03.2011 р.).

Комітет з питань європейської інтеграції дійшов висновку, що зазначений законопроект не належить до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства ЄС (копія висновку додається, лист N 04-18/10-287 від 12.04.2011 р.).

Опрос