Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О денонсации Соглашения между Кабинетом Министров Украины и Правительством Российской Федерации о сотрудничестве в строительстве энергоблоков N 3 и 4 Хмельницкой АЭС

Заключение к проекту закона Украины от 15.03.2011 № 8227
Дата рассмотрения: 18.05.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 202 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" Комітет розглянув внесений народним депутатом України В. Кириленком проект Закону України "Про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків N 3 та 4 Хмельницької АЕС" (реєстр N 8227 від 15.03.2011 р.).

Метою законопроекту є денонсація згаданої Угоди, що, на думку автора законопроекту, дозволить значно скоротити ризики для енергетичної та екологічної безпеки України, посилити економічну незалежність України, відмовитися від неефективних витрат та непотрібних зовнішніх запозичень.

Відповідно до пояснювальної записки за підписом народного депутата України В. Кириленка прийняття законопроекту не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

Головне науково-експертне управління апарату Верховної Ради України у своєму висновку N 16/3-322/8227 від 24.03.2011 року за підписом керівника Управління В. Борденюка відзначає, що Конституція України та Закон України "Про міжнародні договори України" встановлюють особливий порядок прийняття законів, що стосуються питань ратифікації та денонсації міжнародних договорів України, який полягає у тому, що суб'єктами законодавчої ініціативи з цих питань можуть виступати лише Президент України або Кабінет Міністрів України. Виходячи з цього, Управління не підтримує прийняття законопроекту.

Комітет з питань бюджету розглянув проект загаданого Закону і дійшов висновку, що він не має впливу на показники Державного бюджету (лист N 04-14/7-685 від 26.04.2001 р. за підписом В. Баранова).

Опрос