Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в ст. 123 Семейного кодекса Украины (относительно определения родителей ребенка, рожденного в результате применения вспомогательных репродуктивных технологий)

Заключение к проекту закона Украины от 10.03.2011 № 8212
Дата рассмотрения: 18.05.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на засіданні розглянув проект Закону про внесення змін до статті 123 Сімейного кодексу України (щодо визначення батьків дитини, народженої в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій) (реєстр. N 8212 від 10.03.2011 р.), внесений народним депутатом України К. Лук'яновою.

Законопроектом пропонується чітко визначити поняття "подружжя" для тих подружніх пар, хто може скористатися результатами застосування допоміжних репродуктивних технологій. Це унеможливить користування послугами сурогатних матерів - громадянок України іноземними громадянами, які перебувають в одностатевих шлюбах.

За наслідками розгляду законопроекту у Комітеті з питань бюджету визначено, що у запропонованій редакції законопроект не буде мати впливу на доходну і видаткову частину бюджету.

Головне науково-експертне управління зробило висновок: за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу.

Опрос