Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Совете министров Автономной Республики Крым

Заключение к проекту закона Украины от 03.03.2011 № 8191
Дата рассмотрения: 15.06.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування за дорученням Верховної Ради України на своєму засіданні 15 червня 2011 року розглянув зауваження і пропозиції, що надійшли від суб'єктів права законодавчої ініціативи до проекту Закону України про Раду міністрів Автономної Республіки Крим (реєстр. N 8191), який 31 травня 2011 року був прийнятий за наслідками розгляду в першому читанні за основу із дорученням Комітетові внести його у скорочені строки на розгляд парламенту у другому читанні.

Комітетом до другого читання підготовлено порівняльну таблицю до законопроекту, яка містить 166 поправок і пропозицій, що надійшли від одинадцяти народних депутатів України. За результатом розгляду поправок і пропозицій на засіданні Комітету 139 з них було враховано, 2 - враховано частково, 2 - враховано редакційно і 23 - відхилено.

Законопроект за реєстр. N 8191, підготовлений Комітетом до другого читання, завізований із зауваженнями Головного юридичного управління Апарату Верхової Ради України.

Опрос