Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ставке вывозной (экспортной) пошлины на титан губчатый

Заключение к проекту закона Украины от 01.03.2011 № 8169
Дата рассмотрения: 24.03.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ставку вивізного (експортного) мита на титан губчастий" (реєстр. N 8169 від 01.03.2011)

У законопроекті передбачається запровадження вивізного мита за ставкою у 20 % на титан губчастий. Доцільність його прийняття обґрунтовується необхідністю адекватного задоволення потреб вітчизняних підприємств у зазначеній продукції.

Проаналізувавши законопроект, Головне управління вважає за доцільне висловити наступні зауваження.

У супровідних до проекту документах не наведено чітких обґрунтувань розміру ставки вивізного мита на титан губчастий, а також відсутні переконливі аргументи, які б засвідчували про те, що прийняття проекту не справить негативного впливу на виробництво вітчизняного титану губчастого.

У пояснювальній записці до проекту відсутня інформація про очікувані наслідки його прийняття, зокрема, обсягів бюджетних втрат та додаткових надходжень до Державного бюджету України.

Оскільки вивізне мито зараховується до Державного бюджету України, законопроект потребує відповідного експертного висновку Кабінету Міністрів України як вищого органу в системі органів виконавчої влади, який за змістом ст. 116 Конституції України забезпечує, зокрема, проведення фінансової, податкової політики, здійснення зовнішньоекономічної політики та митної справи (пп. 3, 8).

Опрос